Велике оновлення Windows 10 завдало багато неприємностей користувачам

Найбільш великою і відомою операційною системою на ринку з усіх доступних зараз є Windows 10, а випущена у вигляді фінальної стабільної версії вона була ще влітку 2015 року. З тих самих пір пройшло більше ніж чотири роки, і за цей період часу вона встигла отримати безліч оновлень, всі з яких зробили її краще, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту. Дійшла справа до того, що буквально днями для цієї ОС випустили чергове велике оновлення під назвою November 2019 Update. Його можна завантажити з офіційного сайту Microsoft, щоб встановити вручну, а вже зовсім скоро даний апдейт почне поширюватися через центр оновлення операційної системи. Проте, як і слід було очікувати, це оновлення приносить з собою цілу масу неприємних проблем.

Користувачі, які встановили це оновлення, зіткнулися зі значною проблемою. Інформацією про таку вже завалені форуми Microsoft. Зводиться вона до того, що в додатку «Провідник», яке є чимось на зразок файлового менеджера, при виконанні пошуку відбувається повне зависання всієї програми. Іноді завиває тільки сама програма, а іноді разом з нею і взагалі вся операційна система, в зв’язку з чим комп’ютер, планшет, ноутбук або інший гаджет доводиться в обов’язковому порядку вручну перезавантажувати, тому що тільки так можна усунути неполадку. Виною всьому є апдейт November 2019 Update, тому що такий приніс з собою нові можливості.

Після установки такого оновлення користувачам стає доступна функція попереднього перегляду знайдених через пошук файлів, однак користуватися нею не представляється можливим через такої неприємної помилки, яка не дозволяє всього цього робити. Крім цього, у багатьох користувачів Windows 10 після установки апдейта виникає інша проблема. Складається вона в неправильній роботі буфера обміну, куди з якихось причин не вставляється скопійований текст. Крім того, на офіційному сайті Microsoft, який присвячений різних неполадок, є десятки тем з описом інших неполадок, що виникли у користувачів після установки November 2019 Update, випущеного в середині листопада.

З цього випливає, що виною всьому є не самі користувачі комп’ютерів, планшетів, серверів або інших гаджетів, а баги операційної системи. Як і завжди, компанія Microsoft не має приділила достатньої уваги тестуванню свого програмного забезпечення перед його релізом, в зв’язку з чим вона зробила доступним для широкого кола людей сирої і недопрацьований продукт, який містить в собі масу неприємних недоліків, через які використовувати його жодним чином повноцінно не можна. Нічого хорошого в цьому, звичайно, немає, тим більше що вирішити подібні неполадки в Windows 10 самостійно не можна. Єдиний спосіб це зробити – відкотитися з поновлення November 2019 Update на більш старе, але зробити це без перевстановлення всієї ОС неможливо.